Klusbedrijf Eindhoven Den Bosch

Het regionale klusbedrijf voor Eindhoven Den Bosch Tilburg Oss

Dat een professioneel klusbedrijf inschakelen in de regio Den Bosch, Eindhoven, Tilburg en Oss niet duur hoeft te zijn bewijst het klusbedrijf van SVG Total Clean Den Bosch. Wanneer ons klusbedrijf ingehuurd wordt voor het verrichten van één of meerdere klussen verrassen zij in positieve zin qua prijsstelling de opdrachtgevers. Dit heeft alles te maken met het feit, dat wij er bewust voor gekozen hebben om regionaal te werken. Dit scheelt aanzienlijk in de reiskosten. Bovendien zijn wij een kleinschalig bedrijf. Wij beschikken niet over een groot kantoorpand met administratief personeel. Al onze medewerkers zijn flexibel en actief in het productieproces. Hierdoor zijn wij in staat om onze prijzen laag te houden en daar profiteert u als opdrachtgever van. Welke klussen kunnen wij voor u verzorgen:

 • Timmerwerkzaamheden
 • Laminaat en houten vloeren leggen
 • Tegelzetwerkzaamheden
 • Sloopwerkzaamheden
 • Keuken plaatsen
 • Badkamer maken
 • Zolderkamer betimmeren.
 • Deuren afhangen
 • Stukadoor werkzaamheden
 • Hang & sluitwerk
 • Loodgieterswerkzaamheden
 • Schutting plaatsen
 • Blokhut plaatsen

Veel waar voor uw geld bij ons klusbedrijf Den Bosch Eindhoven Tilburg Oss

Bovenstaand overzicht van klussen, die ons klusbedrijf in Den Bosch voor u zou kunnen verrichten is verre van compleet. Vraag daarom altijd vrijblijvend informatie aan wanneer u een klus heeft die in bovenstaand overzicht niet is opgenomen. U kunt ons professionele en scherp geprijsde klusbedrijf in Den Bosch, Eindhoven, Tilburg, Waalwijk en Oss voor een grote verscheidenheid aan werkzaamheden inhuren.

Voor meer informatie of een vrijblijvende offerte van het klusbedrijf van SVG Total Clean Den Bosch belt u telefoon 0416-785968 of stuurt u een e-mail naar contact